3 miesiące gratis dla użytkowników – za pomoc

Mam prośbę.
W firmie stworzyliśmy ostatnio narzędzie do promowania serwisów i chciałbym wypróbować je na naszym ukochanym Aplonie.

Narzędzie nazywa się vstar.pl (viral starter) i jest to dość innowacyjny pomysł. Chodzi o to że serwis (w tym wypadku Aplon) daje coś za darmo (+3 miesiące do abonamentu) w zamian za przesłanie linku do znajomych, i jeżeli Ci klikną w link (wystarczy 5 osób które wejdą na stronę) dostajesz swoją nagrodę.

Wszystko dzieje się z poziomu strony vstar.pl gdzie wygenerowany jest indywidualny link do polecania, oraz licznik wejść. Gdy licznik wskaże odpowiednią liczbę wystarczy podać mail na który ma być wysłany kod promocyjny.
Nie trzeba się logować, tworzyć kont itp.
Układ jest prosty, dziel się linkiem z innymi (jest to reklama dla naszego serwisu) w zamian dostajesz gratis.

Vstar.pl to najnowsze dziecko naszej spółki (Codia Sp z o.o. właściela Aplon.pl) , dopiero co ukończone, teraz czas na betatesty, żeby sprawdzić czy wszystko działa, dlatego mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie, abyś po wypróbowaniu swoje uwagi wpisał w komentarzach do tego wpisu.

Wielkie dzięki z góry za pomoc.

Link do wejścia: vstar.pl

Marcin


8 Comments

 • Sk_uter

  20 lutego 2012

  Wlasnie przetestowalem i wszystko fajnie dziala, licznik dynamicznie sie zmienia, nawet strony nie trzeba odswiezac aby sprawdzic czy koledzy wchodza :)
  Kod promocyjny przyszedl po chwili, teraz pytanie do p. Marcina czy kod trzeba zaraz wpisac czy mozna pozniej, bo jeszcze mam troche swojego abonamentu lub czy ewetualnie dni sie sumuja.
  Z gory dzieki

 • Tomek

  20 lutego 2012

  Fajnie, że pojawiają się nowe projekty. Czy to oznacza, że w najbliższym czasie można spodziewać się zapowiadanych od dawna usprawnień w aplonie?

 • Marcin

  20 lutego 2012

  @Sk_uter kod jest ważny przez tydzień, po wpisaniu abonament się sumuje, czyli dostajesz +90 dni do abonamentu więc wpisuj od razu :)

  @Tomek okazało się że żeby wprowadzić zapowiadane zmiany trzeba przepisać serwis, czyli prawie napisać go od początku :/ i zrobimy to ale niestety nie od razu, i w pierwszej kolejności moce są kierowane w nowe projekty,
  w ramach rekompensaty niedługo premiere będzie miał inny serwis wspomagający sprzedaż na allegro i oczywiście użytkownicy aplona będą mieli pierwszeństwo do tego narzędzia :D
  na pewną będą jakieś gratisy

 • Sk_uter

  20 lutego 2012

  Chciałem wpisać ten kod, ale pisze, że jest nieaktywny. Co mam teraz zrobić?

 • Marcin

  20 lutego 2012

  czy ktoś jeszcze ma problem z kodem ?

 • Marcin

  20 lutego 2012

  Rzeczywiście był problem z kodem, już jest ok wpisz jeszcze raz, powinno śmigać.

 • Sk_uter

  21 lutego 2012

  ok, już działa :)

 • Tomek

  21 lutego 2012

  Drobna uwaga. Zastanowiłbym się czy na stronach z treścią (regulamin, polityka prywatności itp) nie rozjaśnić trochę tła pod tekstem. Moim zdaniem obecnie tekst za bardzo zlewa się z tłem, co utrudnia czytanie. Dodatkowo regulamin nie jest sformatowany. Źle czyta się taki duży blok tekstu bez paragrafów i justowania.

Dodaj komentarz

9 + 7 =